استخدام 01152215959 09123902037

کلیه محصولات آریا ایمن همراه با گارانتی تعویض بدون قید و شرط و پشتیبانی کاملا پاسخگو، عرضه می شود.

استخدام

مجموعه بزرگ آریا ایمن، از بزرگ ترین و موفق ترین شرکت های خدماتی حوزه فروش و نصب دوربین مداربسته، فروش و نصب دزدگیر اماکن، فروش و نصب سیستم های اعلام حریق، هوشمند سازی ساختمان، فروش انواع گیت های فروشگاهی، فروش انواع دستگاه حضور و غیاب، فروش و اجرای پروژه های کرکره برقی، درب کنترلی و … در استان مازندران می باشد که بروزترین تکنولوژی و محصولات را به مشتری ارائه می دهد.

ما بر این باوریم که سرمایه های هر سازمان نیروهای انسانی آن می باشند. این مجموعه موفقیت های خود را نتیجه زحمات همکاران متخصص و کاربلدی می داند که برای سربلندی و موفقیت مجموعه بزرگ آرینا، تلاش می کنند و منافع سازمان را منافع خود می دانند.

موقعیت های شغلی در آریا ایمن
هم اکنون مجموعه بزرگ آریا ایمن به منظور توسعه فعالیت های خود در شهرهای مختلف استان و کشور، از تمامی افراد واجد شرایط در شاخه های بازاریابی و فروش و تکنسین نصب استخدام می کند.

کارشناس فروش
♦ دارای سابقه کار حرفه ای در فروش و پشتیبانی
♦ آشنایی با مفاهیم بازاریابی
♦ آشنایی با اصول مذاکره و فروش
♦ مسئولیت پذیر، منظم و فعال

تکنسین نصب
♦ تکنسین نصب دوربین مداربسته
♦ تکنسین نصب دوربین دزدگیر اماکن
♦ تکنسین نصب سیستم اعلام حریق
♦ تکنسین نصب درب اتوماتیک و جک دروازه
♦ تکنسین نصب دستگاه حضور و غیاب
♦ تکنسین نصب کرکره برقی

ما از همه علاقمندان دعوت می کنیم تا به جمع ما بپیوندند. شما متقاضیان گرامی می توانید برای اطلاع از نحوه همکاری با مجموعه بزرگ آریا ایمن، با شماره 09123902037 تماس بگیرید.

آریا ایمن -دوربین مداربسته - دزدگیر اماکن
دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]ariaimen.ir

آریا ایمن، مجموعه ای تخصصی در حیطه فروش جزء، پخش عمده، نصب و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، جک درب کنترلی، خانه هوشمند، کرکره برقی، سیستم اعلام حریق، گیت فروشگاهی و دستگاه حضور غیاب در استان مازندران می باشد.