استخدام 01152215959 09123902037

کلیه محصولات آریا ایمن همراه با گارانتی تعویض بدون قید و شرط و پشتیبانی کاملا پاسخگو، عرضه می شود.

شبکه کابلی

شرکت فنی و مهندسی آریا ایمن نماینده انحصاری محصولات شبکه صنعتی Lantech و دوربین های تحت شبکه A-MTK،دارای بیش از یک دهه تجربه و رتبه از شورای عالی انفورماتیک کشور میباشد که با بهره مندی از کارشناسان مجهز و متخصص سعی در انجام پروژه های فنی و مهندسی با حداکثر بهره وری را داشته است.

 

این گروه با سابقه ی حضور چندین ساله در مشاوره،طراحی و پیاده سازی پروژه های شبکه های کامپیوتری با استفاده از بسترهای وایرلس،فیبر نوری،ارتباطات ماهواره ای و با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود همواره مفتخر است تا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ی مشاوره ، طراحی ، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و دوربین های مدار بسته تحت شبکه در سطح کشور فعالیت نماید.

 

گروه فنی و مهندسی آریا ایمن با  تدوین اهداف بلند مدت و  تشکیل یک مجموعه کاملا تخصصی در زمینه ی فروش و اجرای کلیه ی امور شبکه وایرلس ، LAN و …. آماده ارائه خدمات نوین با محورهای ذیل در این زمینه ی تخصصی نموده است:
•    نصب ، راه اندازی ، فروش و اجرای شبکه های وایرلس
•    فروش و راه اندازی انواع تجهیزات   ADSL
•    نصب و راه اندازی و فروش انواع تجهیزات  Mikrotik
•    نصب و راه اندازی  و فروش انواع تجهیزات Active و Passive شبکه  (Mikrotik,Cisco,Lantech,Ubquiti)
•    ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی از شبکه های وایرلس
•    فروش و نصب و راه اندازی انواع تجهیزات در زمینه انتقال صدا روی بستر شبکه  (Voip)
•    ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات Active و  Mikrotik,Cisco,Lantech,Ubquiti) Passive)
•    ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات سوئیچ و روتر
•    بررسی امکان سنجی پیاده سازی پروژه های وایرلس و آنالیز محل پیاده سازی بصورت حضوری

 

خدمات تعمیر ، نگهداری و پشتیبانی مراکز کامپیوتری :
همگام با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به افزایش روزافزون تجهیزات کامپیوتری در سازمانها و مراکز مختلف دولتی و خصوصی و نیز کاربرد مختلف این تکنولوژی در امور مختلف، سالم و کارآمد بودن تجهیزات کامپیوتری و همچنین به روز بودن تجهیزات موجود، امری اجتناب ناپذیر و جزء نیاز های اساسی هر مرکز اعم از دولتی و خصوصی می باشد و عدم وجود چنین شرایطی، سبب بروز مشکلات مختلفی که نهایتا باعث کاهش کیفیت سرویس دهی به مراجعان و در نتیجه افت بهروری و راندمان کاری خواهدگردید.

 

ازطرفی در صورت تصمیم به انجام این مهم، به یک کارشناس خبره در زمینه عیب یابی و تعمیرسخت افزار و انجام سرویس های پیشگیرانه به ازای هر مرکز کامپیوتر، نیاز می باشد که این امر مستلزم صرف هزینه و پرداخت یک حقوق کامل به ازای هر کارشناس می باشد.

 

نکته مهم دیگر، سرویس های پیشگیرانه ای می باشد که بصورت دوره ای به ازای سیستم های موجود در مرکز کامپیوتر اعمال می شود. موارد بسیاری اتفاق افتاده است که فقط به دلیل تاخیر در تعویض یک قطعه ارزان قیمت مانند فن CPUقطعات گران قیمت کامپیوتر مانند Motherboard , CPU , RAM ,واز کار افتاده و نیاز به جایگزینی با قطعات جدید و صرف هزینه زیاد داشته اند.

 

واحد خدمات پشتیبانی شرکت بهینه پرداز ترنیان آمادگی خود را جهت انجام خدمات نگهداری و پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از سیستم های کامپیوتری و انجام سایر خدمات مرتبط در کلیه مراکز دولتی و خصوصی با عقد قراردادسالانه/ماهانه به شرح ذیل، اعلام می نماید:

1- ارائه سرویس های پیشگیرانه بصورت دوره های هفتگی، یک ماهه و سه ماهه با توجه به قرارداد
2- گردآوری و تهیه شناسنامه تجهیزات کامپیوتری موجود
3- عیب یابی و تعمیر تجهیزات کامپیوتری موجود
4- تامین قطعات و ارتقاء سیستم
5- نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری
6- طراحی و پیاده سازی وب سایت
7- ارائه مشاوره فنی در زمینه نیازمندیهای کامپیوتری مرتبط با فعالیتهای موجود و تامین آنها

 

Cabling Rack

0 دیدگاه

پاسخ دهید

آریا ایمن -دوربین مداربسته - دزدگیر اماکن
دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]ariaimen.ir

آریا ایمن، مجموعه ای تخصصی در حیطه فروش جزء، پخش عمده، نصب و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، جک درب کنترلی، خانه هوشمند، کرکره برقی، سیستم اعلام حریق، گیت فروشگاهی و دستگاه حضور غیاب در استان مازندران می باشد.