کلیه محصولات آریا ایمن همراه با گارانتی تعویض بدون قید و شرط و پشتیبانی کاملا پاسخگو، عرضه می شود.

شبکه کابلی

شركت فني و مهندسي آریا ایمن نماینده انحصاری محصولات شبکه صنعتی Lantech و دوربین های تحت شبکه A-MTK،داراي بیش از یک دهه تجربه و رتبه از شوراي عالي انفورماتيك كشور میباشد که با بهره مندي از کارشناسان مجهز و متخصص سعی در انجام پروژه های فنی و مهندسی با حداکثر بهره وری را داشته است.

 

این گروه با سابقه ي حضور چندين ساله در مشاوره،طراحی و پیاده سازی پروژه هاي شبكه هاي كامپيوتري با استفاده از بسترهای وايرلس،فيبر نوري،ارتباطات ماهواره ای و با تکیه بر دانش و تجربه كارشناسان خود همواره مفتخر است تا به عنوان يكي از معتبرترين شركت هاي فعال در زمينه ي مشاوره ، طراحي ، اجرا و پشتيباني شبكه هاي كامپيوتري و دوربين هاي مدار بسته تحت شبكه در سطح كشور فعاليت نمايد.

 

گروه فني و مهندسي آریا ایمن با  تدوین اهداف بلند مدت و  تشكيل يك مجموعه كاملا تخصصي در زمينه ي فروش و اجراي كليه ي امور شبكه وايرلس ، LAN و …. آماده ارائه خدمات نوين با محورهای ذیل در اين زمينه ي تخصصي نموده است:
•    نصب ، راه اندازي ، فروش و اجراي شبکه های وايرلس
•    فروش و راه اندازي انواع تجهيزات   ADSL
•    نصب و راه اندازي و فروش انواع تجهيزات  Mikrotik
•    نصب و راه اندازي  و فروش انواع تجهيزات Active و Passive شبكه  (Mikrotik,Cisco,Lantech,Ubquiti)
•    ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی از شبکه های وايرلس
•    فروش و نصب و راه اندازي انواع تجهیزات در زمينه انتقال صدا روي بستر شبكه  (Voip)
•    ارائه خدمات نگهداري و پشتيباني از تجهيزات Active و  Mikrotik,Cisco,Lantech,Ubquiti) Passive)
•    ارائه خدمات پشتيباني و نگهداري از تجهيزات سوئيچ و روتر
•    بررسی امكان سنجي پیاده سازی پروژه های وایرلس و آناليز محل پیاده سازی بصورت حضوری

 

خدمات تعمیر ، نگهداری و پشتیبانی مراکز کامپیوتری :
همگام با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به افزایش روزافزون تجهیزات کامپیوتری در سازمانها و مراکز مختلف دولتی و خصوصی و نیز کاربرد مختلف این تکنولوژی در امور مختلف، سالم و کارآمد بودن تجهیزات کامپیوتری و همچنین به روز بودن تجهیزات موجود، امری اجتناب ناپذیر و جزء نیاز های اساسی هر مرکز اعم از دولتی و خصوصی می باشد و عدم وجود چنین شرایطی، سبب بروز مشکلات مختلفی که نهایتا باعث کاهش کیفیت سرویس دهی به مراجعان و در نتیجه افت بهروری و راندمان کاری خواهدگردید.

 

ازطرفی در صورت تصمیم به انجام این مهم، به یک کارشناس خبره در زمینه عیب یابی و تعمیرسخت افزار و انجام سرویس های پیشگیرانه به ازای هر مرکز کامپیوتر، نیاز می باشد که این امر مستلزم صرف هزینه و پرداخت یک حقوق کامل به ازای هر کارشناس می باشد.

 

نکته مهم دیگر، سرویس های پیشگیرانه ای می باشد که بصورت دوره ای به ازای سیستم های موجود در مرکز کامپیوتر اعمال می شود. موارد بسیاری اتفاق افتاده است که فقط به دلیل تاخیر در تعویض یک قطعه ارزان قیمت مانند فن CPUقطعات گران قیمت کامپیوتر مانند Motherboard , CPU , RAM ,واز کار افتاده و نیاز به جایگزینی با قطعات جدید و صرف هزینه زیاد داشته اند.

 

واحد خدمات پشتیبانی شرکت بهینه پرداز ترنیان آمادگی خود را جهت انجام خدمات نگهداری و پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از سیستم های کامپیوتری و انجام سایر خدمات مرتبط در کلیه مراکز دولتی و خصوصی با عقد قراردادسالانه/ماهانه به شرح ذیل، اعلام می نماید:

1- ارائه سرویس های پیشگیرانه بصورت دوره های هفتگی، یک ماهه و سه ماهه با توجه به قرارداد
2- گردآوری و تهیه شناسنامه تجهیزات کامپیوتری موجود
3- عیب یابی و تعمیر تجهیزات کامپیوتری موجود
4- تامین قطعات و ارتقاء سیستم
5- نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری
6- طراحی و پیاده سازی وب سایت
7- ارائه مشاوره فنی در زمینه نیازمندیهای کامپیوتری مرتبط با فعالیتهای موجود و تامین آنها

 

آریا ایمن -دوربین مداربسته - دزدگیر اماکن
دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]ariaimen.ir

آریا ایمن، مجموعه ای تخصصی در حیطه فروش جزء، پخش عمده، نصب و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، جک درب کنترلی، خانه هوشمند، کرکره برقی، سیستم اعلام حریق، گیت فروشگاهی و دستگاه حضور غیاب در استان مازندران می باشد.