استخدام 01152215959 09123902037

کلیه محصولات آریا ایمن همراه با گارانتی تعویض بدون قید و شرط و پشتیبانی کاملا پاسخگو، عرضه می شود.

درباره ما

آریا ایمن یکی از مجموعه های بزرگ خدمات رسانی در زمینه فروش و نصب تجهیزات حفاظتی و امنیتی، هوشمندسازی ساختمان و … در غرب استان مازندران می باشد که با توجه با نیاز افراد مبتنی بر افزایش امنیت محل کار، منزل، ادارات، سازمان ها و … تاسیس گردید تا بتواند در این راستا گامی بردارد.

 

♦ اهداف ما

هدف ما، ارائه بهترین راهکار برای افزایش امنیت اماکن، ارائه بهترین برندهای داخلی و خارجی، ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد تا بتوانیم به هدف اصلی شرکت که رضایت مشتری می باشد نزدیک تر شویم. همچنین خدمات پس از فروش در راستای کسب رضایت شما مشتریان عزیز، از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید. تعهد به مشتری و صداقت، از اصول مهم فعالیت مجموعه ما می باشد. به همین خاطر از ابتدای تاسیس این شرکت تاکنون تمام نیروی خود را صرف پیشرفت و جلب رضایت مشتریان کرده ایم و امروزه توانسته ایم بسیاری از اهداف مجموعه را محقق کنیم. بکارگیری نیروهای فنی حرفه ای و متخصص، بازوی توانمندی برای مجموعه ما به حساب می آید که نقش موثری در جلب رضایت مشتریان دارند.

 

♦ ما بر این باوریم:

_ برای حفظ منافع مشتریان، باید دغدغه و نیاز آنها را بشناسیم و بهترین راهکارها را ارائه دهیم.

_ بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به مشتری ارائه دهیم.

_ وقت شناس باشیم و در اسرع وقت و در زودترین زمان ممکن پروژه مورد نظر را اجرا کنیم.

_ در فرآیند خدمات رسانی به مشتری، اخلاق حرفه ای و صداقت داشته باشیم.

_ در ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی همواره در کنار مشتریانمان باشیم.

 

♦ فعالیت مجموعه آریا ایمن

مجموعه بزرگ آریا ایمن در دپارتمان های تخصصی زیر در استان مازندران مشغول به فعالیت و خدمات رسانی می باشد.

  • فروش و نصب دوربین مداربسته؛
  • فروش و نصب دزدگیر اماکن؛
  • فروش و نصب سیستم اعلام حریق؛
  • فروش و نصب درب اتوماتیک و جک دروازه؛
  • فروش و نصب کرکره برقی و کرکره پنجره اتوماتیک؛
  • فروش گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی؛
  • فروش و نصب دستگاه حضور و غیاب.
  • هوشمند سازی ساختمان

 

♦ گسترش و توسعه مجموعه آریا ایمن

با توجه به افزایش نیاز افراد برای بالا بردن امنیت منازل و محل کارشان، نیاز افراد به تجهیزات حفاظتی و امنیتی در شهرهای مختلف استان مازندران، جدی تر شده است. در چنین شرایطی ما توانسته ایم محصولات و خدماتمان را در غرب استان مازندران به صورت گسترده تر ارائه دهیم و بسیاری از شهرها را تحت پوشش مجموعه خود درآوریم.

آریا ایمن تلاش می کند در گام بعدی فعالیت های خود، دامنه شهرهای تحت فعالیتش را گسترش دهد و بیشتر و راحت تر در خدمت شما مشتریان عزیز باشد.

 

♦ مشاوره رایگان و تلفنی

کارشناسان با تجربه مجموعه آریا ایمن سعی می کنند به صورت تلفنی به شما مشتریان گرامی مشاوره رایگان ارائه دهند تا بتوانید بهترین و مناسب ترین محصولات را از ما خریداری کنید. شما می توانید برای خرید محصولات از مجموعه آریا ایمن ، با شماره های زیر تماس بگیرید و به صورت آنلاین مشاوره دریافت نمایید. مرکز ارتباط با مشتریان مجموعه آریا ایمن از هیچ تلاشی برای راهنمایی صحیح شما مشتریان گرامی دریغ نخواهد داشت.

 

آریا ایمن -دوربین مداربسته - دزدگیر اماکن
دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]ariaimen.ir

آریا ایمن، مجموعه ای تخصصی در حیطه فروش جزء، پخش عمده، نصب و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، جک درب کنترلی، خانه هوشمند، کرکره برقی، سیستم اعلام حریق، گیت فروشگاهی و دستگاه حضور غیاب در استان مازندران می باشد.